Zespół DRP Group

Poznaj naszych wykwalifikowanych pracowników

Zaangażowani, ambitni i wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że jesteśmy preferowanym partnerem dla naszych kontrahentów. Wzmacniamy pozycję naszych klientów, dzieląc się wiedzą i najlepszymi praktykami, przekazując i prosząc o opinie oraz podnosząc świadomość ekologiczną.

ZGODNI

Jako firma rodzinna myślimy, działamy i planujemy na dłuższą metę. Każda osoba w firmie musi odzwierciedlać ten cel. To sprawia, że jesteśmy zgodni.

Wiarygodni

Nasz zespół pracuje w środowisku wzajemnego zaufania. Filozofia ta jest rozszerzona zarówno na naszych klientów, jak i dostawców. Kultura organizacyjna odgrywa ważną rolę w naszej firmie. To czyni nas wiarygodnymi.

PROFESJONALNI

Nasza firma z entuzjazmem przyjmuje zmiany i podąża ścieżką ciągłego doskonalenia. Pozostajemy wierni naszym wartościom oraz etyce i społecznej odpowiedzialności biznesu. To czyni nas profesjonalistami.

Nasz zespół

Przemysław Miśkiewicz

Współwłaściciel

tel: 501 313 889
e-mail: p.miskiewicz@drp.pl

Tomasz Pyrek

Kierownik Sprzedaży, Główny Technolog

tel: 504 134 083
e-mail: t.pyrek@drp.pl

Robert Pyrek

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

tel: 505 266 735
e-mail: r.pyrek@drp.pl

Sebastian Lipowicz

Kierownik Utrzymania Ruchu

tel: 505 068 577
e-mail: s.lipowicz@drp.pl

Leszek Majchrzak

Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży

tel: 500 127 984
e-mail: l.majchrzak@drp.pl

Justyna Biela

Specjalista ds. Logistyki i Ochrony Środowiska

tel: 32 261 31 90
e-mail: j.biela@drp.pl

Zofia Molęda

Kierownik Biura Administracyjno-Księgowego

tel: 32 261 31 90 wew. 5
e-mail: z.moleda@drp.pl

Magdalena Goncerz

Specjalista ds. Kadr i Płac

tel: 32 261 31 90 wew. 6
e-mail: m.goncerz@drp.pl

Marta Banaś

Specjalista ds. Marketingu

tel: 32 261 31 90 wew. 7
e-mail: m.banas@drp.pl

Magdalena Łuckoś

Analityk Laboratorium

tel: 32 261 31 90 wew. 2
e-mail: m.luckos@drp.pl

Kinga Czyrwik

Analityk Laboratorium

tel: 32 261 31 90 wew. 2
e-mail: k.czyrwik@drp.pl